15:00 - 16:00 |
JO7- Hertzbergers |
Floris Perret Joep Vunderink |
4 - A |
O7 - Caroussel jongens en meisjes |
15:00 - 16:00 |
JO7- Hoedemakers |
Lieven van den Heuvel Valentijn van den Ouden |
4 - A |
O7 - Caroussel jongens en meisjes |
15:00 - 16:00 |
JO7- Van Dammen |
Fender Maas Freek de Kort |
4 - B |
O7 - Caroussel jongens en meisjes |
15:00 - 16:00 |
MO7- Boekhorsten |
Fenne Dittrich Maaike Henderiks |
4 - B |
O7 - Caroussel jongens en meisjes |
15:00 - 16:00 |
MO7- De Heeren |
Bo Meijers Loïs Heller |
4 - B |
O7 - Caroussel jongens en meisjes |
15:00 - 16:00 |
MO7- Hollanders |
Lise Wijnmaalen Livia Kuiper |
4 - C |
O7 - Caroussel jongens en meisjes |
15:00 - 16:00 |
MO7- Huijgens |
June Schellekens Saar Grüter |
4 - C |
O7 - Caroussel jongens en meisjes |
15:00 - 16:00 |
MO7- Nikerkjes |
Jaap van den Heuvel Olivier Bloembergen |
4 - C |
O7 - Caroussel jongens en meisjes |
15:00 - 16:00 |
MO7- Preydes |
Lola Bons Nena Dam |
4 - D |
O7 - Caroussel jongens en meisjes |
15:00 - 16:00 |
MO7- Van den Dijssels |
Isa-Sophie Rambhadjan Kay Ti Auw Yang |
4 - D |
O7 - Caroussel jongens en meisjes |
15:00 - 16:00 |
MO7- Van Santbrinken |
Amelie Manichand Isabel Rietvelt |
4 - D |
O7 - Caroussel jongens en meisjes |
16:00 - 20:15 |
Goalieworks |
Trainingsgroep |
3 |
|
16:00 - 20:14 |
Goalieworks |
Trainingsgroep |
3 |
|
16:00 - 17:00 |
JO10-01 |
Dirk Kroot Olivier de Steur |
7 - AB |
|
16:00 - 17:00 |
JO10-03 |
|
7 - AB |
|
16:00 - 17:00 |
JO8-01 |
Mees Patijn Noah Forbes |
4 - A |
|
16:00 - 17:00 |
JO8-02 |
Bob Hogenbirk Teun Andreoli |
4 - A |
|
16:00 - 17:00 |
JO8-03 |
Seb Wessels Tijn Smeets |
4 - A |
|
16:00 - 17:00 |
JO8-04 |
Josephine Poppelier Suze Perdon |
4 - A |
|
16:00 - 17:00 |
JO8-05 |
Casper Bressers Marijn van Boeckel |
4 - B |
|
16:00 - 17:00 |
MO8-01 |
Jasmijn van de Weijer Nora van den Engel |
4 - B |
|
16:00 - 17:00 |
MO8-02 |
Camelia Ray Josje Stoffels Mijntje Baerveldt |
4 - B |
|
16:00 - 17:00 |
MO8-03 |
Annemijn Groot Koerkamp Charlie Kroon |
4 - B |
|
16:00 - 17:00 |
MO8-04 |
Emma Oosterlaan Fee van der Zee |
4 - C |
|
16:00 - 17:00 |
MO8-05 |
Liselotte van den Berg Nooriya Bisschop |
4 - C |
|
16:00 - 17:00 |
MO8-06 |
Bente de Jonge Tess Gijtenbeek |
4 - C |
|
16:00 - 17:00 |
MO8-07 |
Fiep Oosthout Maartje Buddingh |
4 - C |
|
16:00 - 17:00 |
MO8-08 |
Julia Uunk Lotte Bosscher |
4 - D |
|
17:00 - 18:00 |
JO10-02 |
Gijs Houtgraaf Gijs Zevenbergen |
7 - CD |
O10 - Train the game |
17:00 - 18:00 |
JO9-01 |
Maximilien Klijnsmit Philip Lagers |
4 - AB |
O9 - Carrousel Jongens en Meisjes |
17:00 - 18:00 |
JO9-02 |
Liselotte van den Berg Nooriya Bisschop |
4 - AB |
O9 - Carrousel Jongens en Meisjes |
17:00 - 18:00 |
JO9-03 |
Frederike Dane Lara Rutten |
4 - CD |
O9 - Carrousel Jongens en Meisjes |
17:00 - 18:00 |
JO9-04 |
Jasmijn van den Boomen Stella Cieremans |
5 - AB |
O9 - Caroussel Jongens en Meisjes |
17:00 - 18:00 |
JO9-05 |
Femke Schiltmans Line Kijkuit |
5 - AB |
O9 - Caroussel Jongens en Meisjes |
17:00 - 18:00 |
MO10-01 |
Abe Kuyvenhoven Floris Verberk |
7 - CD |
O10 - Train the game |
17:00 - 18:00 |
MO9-01 |
Féline Veerman Lotte Rosendaal |
5 - AB |
O9 - Caroussel Jongens en Meisjes |
17:00 - 18:00 |
MO9-02 |
Cathelijne Belder Ellemieke Hoekstra |
5 - AB |
O9 - Caroussel Jongens en Meisjes |
17:00 - 18:00 |
MO9-03 |
Maxime van Buchem Wietske Kuyvenhoven |
4 - AB |
O9 - Carrousel Jongens en Meisjes |
17:00 - 18:00 |
MO9-04 |
Lisa van Duin Bente Thoen Lotte Jongeneel |
4 - AB |
O9 - Carrousel Jongens en Meisjes |
17:00 - 18:00 |
MO9-05 |
Liz Jongen Liv Huyzen |
4 - CD |
O9 - Carrousel Jongens en Meisjes |
17:00 - 18:00 |
MO9-06 |
Emma van Gerven Irene Begheyn |
5 - CD |
O9 - Carrousel Jongens en Meisjes |
17:00 - 18:00 |
MO9-07 |
Mels Grasso Ramses van Santbrink |
5 - CD |
O9 - Carrousel Jongens en Meisjes |
17:00 - 18:00 |
MO9-08 |
Lieve Steens Sara Sparenburg |
5 - CD |
O9 - Carrousel Jongens en Meisjes |
17:00 - 18:00 |
MO9-09 |
Joly Dekker Zoe Taylor |
4 - CD |
O9 - Carrousel Jongens en Meisjes |
17:00 - 18:00 |
MO9-10 |
Eliza Hoekman Zola Hoekman |
4 - CD |
O9 - Carrousel Jongens en Meisjes |
18:00 - 19:00 |
MO10-02 |
Aline Kuppens Pien van Waveren |
4 - AB |
|
18:00 - 19:00 |
MO10-03 |
Eva van Velsen Sophie Oostra |
4 - AB |
|
18:00 - 19:00 |
MO10-04 |
Emmelie Bisschop Julianne Smit |
4 - CD |
|
18:00 - 19:00 |
MO10-05 |
Annelo Hoekstra Immen Absil Chris Licher |
4 - CD |
|
18:00 - 19:00 |
MO10-06 |
Chrahrazad Zougagh Gwen Boulogne |
5 - AB |
|
18:00 - 19:00 |
MO10-07 |
Luc Egal Noah Egal |
5 - AB |
|
18:00 - 19:00 |
MO10-08 |
Anna Sonnemans Lyssa el Kouki |
5 - AB |
|
18:00 - 19:00 |
MO10-09 |
Daan Bloys van Treslong Jasper Lissenberg |
5 - CD |
|
18:00 - 19:00 |
MO10-10 |
Isa Verbruggen Maurits Wiegeraad |
5 - CD |
|
20:00 - 21:00 |
Bondsscheidsrechters |
Trainingsgroep |
7 - AB |
|